Hakkımızda - Plan A Studio
Top
 

Hakkımızda

“PLAN A”

En iyi versiyonlarına

“PLAN A”, üyelerimizin İstanbul’un insan vücudunu ve ruhunu yoran hızından ve etkilerinden arındırmak; kendilerini teknolojik ve bilimsel bir yaklaşımla en iyi versiyonlarına ulaştırmak, sağlıklı, fit ve hayattan keyif alarak yaşamalarını sağlamak için kuruldu.

“PLAN A” kişisel çalışmada uzman atletik bir stüdyodur. Limitlerinizi zorlayan, döktüğünüz terin en iyi versiyonunuza dönüştüğü yerdir.

Spora bilgece yaklaşan “PLAN A”, beklentilere bilgelikle hazırlanmış bir sistemle cevap veriyor. Bedenlerinin yeni ihtiyaçlarını ve ruhlarının yeni arzularını keşfeden üyelerimiz, bilge ve koruyucu bir yaklaşımla durumlarını ve hedeflerini anlayarak yeni bir yolculuğa çıkıyor: EN İYİ VERSİYONLARINA ulaşıyorlar.

ÇÖZÜM DE SONUÇ DA TAMAMEN KİŞİSEL: EN İYİ VERSİYONUNUZ BURADA!

“PLAN A”da üyelerimiz, kondisyonlarının kapsamlı bir durum tespitini yapıyor, bu tespitin sonucu olarak onlara özel, ideal hedeflerini belirleyen ve bu hedeflere yönelik zamana ve metoda bağlı uygulamaları yine tamamen onlara özel olarak tasarlıyor, ardından bu tasarıma uygun bir eğitmen ataması yapıyor ve üyelerinin kişisel hedeflerini hayata geçiriyor. Bu yaklaşım ile “PLAN A”nın temel değerleriyle birleşen spor yaklaşımı üyelerimizi en iyi ve yeni versiyonlarına ulaştırıyor.

mındset

“PLAN A”nın başarıya ulaştıran yaklaşımının temel taşı değerleridir. İlk aşama, zihnin yeni bir bakış açısına, üyelerimizin kendi en iyi versiyonlarının arayışına odaklanmasıdır, yani “En İyi Versiyonlarına!”

Movement System

Yönteme ve programa odaklanarak harekete geç! ``PLAN A`` yaklaşımın ilk safhası, üyemizi hedefine ulaştıracak programın yazılmasını sağlayacak değerlendirmelerdir. Değerlendirme sürecinin ardından, “En İyi Versiyon” anlayışına uygun olarak üyelerimize özel hedefler belirlenir. Program, kişisel hedeflere yönelik egzersiz ve uygulamalarla başlar.

Recovery

Hedefe ulaşmak için geri kazanma zamanını hızlandırmak üçüncü temel değerimizdir: Bu bağlamda uygun bir Beslenme, Hidrasyon ve Uyku planını uygulamak hedefe ulaşmamızda kritik rol oynar.

A-Level

Hedeflenen fiziksel ve mental kondisyonun korunması; “A-level” olmayı bir yaşam stili haline getirmek; sağlıklı, fit bir beden ve ruhla, hayattan keyif alarak yaşamak değerler sistemimizin son temel taşıdır. “PLAN A” için, A-level olmak aynı zamanda Alkali-Level olmaktır. Sağlıklı ve fit olup hayattan keyif alarak yaşamayı, “Alkali” olmak, kişisel pH (personal Health) derecemizi yükseltmek; bedenimizi ve ruhumuzu asidik her unsurdan arındırıp, daha sağlıklı alkali bir yapıya dönüştürmek olarak görüyoruz. Sağlıklı, fit yaşamayı ve sürekli iyi yaş alan bir kulübe ait olmayı yaşam felsefesi olarak ele alıyoruz. “Alkali” yaşamayı bir hayat deneyimi haline getirmeyi, #alkaliortam #alkaliçevre #alkalibeden #alkaliruh #alkalibeslenme #alkalisu gibi kavramları hayatımızın bir parçası olarak görüyoruz.